1. KAMPANYANIN ÖZEL ŞARTLARI

 

1.1. ÖSYM’nin 27 Eylül’de yapılacak YDS için ilan ettiği geç başvuru fırsatına ek bir fırsat da TAD YDK Armada’dan!

 

2020’nin Ağustos ayı içinde açılacak geç başvuru hakkını kullanacak veya önceden başvurusunu yapmış olan adaylar için hazırladığımız programımıza sizleri de bekliyoruz.

 

SİZE ÖZEL İMKANLAR

 

  • 10 – 12 Kişilik Sınıflar

  • Yayın Desteği, Yazar Eğitmen Kadrosu

  • Önceki Yıllara Ait Çıkmış Sorular, Kesintisiz Destek

  • 70 Puan Garantisi

  • 3 Taksit İmkânı

  • AVM’nin Sağladığı İmkan ve Ayrıcalıklar

  • www.tadarmada.com/

​2. STANDART HİZMETLERİN ŞARTLARI 

 

2.1 Eğitimlerimize katılan öğrencilerimiz, eğitim süreleri boyunca, eğitim programlarıyla alakalı; ilgili kampüsümüzün belirleyeceği haftalık ofis saatleriyle sınırlı olmak üzere, ilgili kampüsün öğretmenlerinden, makul ölçüde birebir destek alabilirler.

2.2. Öğretmenlerimiz ilgili ofis saatlerinde, talep gösteren öğrencilerin yoğunluğuna göre; öğrencilere birebir vakit ayırabileceklerdir.

​2.3. Eğitimlerimiz, MEB mevzuatına göre öğretmen olma yeterliliğine sahip öğretmenler tarafından verilmektedir.

​2.4. Derslere %90 katılım gösteren ve %90 ödev teslimi yapan öğrencilerimizden seviyelerini başarılı tamamlayamayanlar; bir sefere mahsus, ücretsiz olarak aynı seviyeyi tekrar alabilirler. *

2.5. Seviye tekrarı hakkını kullanmak isteyen öğrencilerimizin, en son ders gününden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde; ilgili kampüsün müdürlüğüne yazılı müracaat etmeleri mecburidir. *

​2.6. Kampüs öğrenciye; dilediği takvim ile dilediği grupta, seviye tekrarı verebilir. Kabul etmeyen öğrencinin seviye tekrar hakkı yanacaktır. *

​2.7. Öğrenci, kayıt yaptırdıktan 30(otuz) gün içerisinde hiçbir neden göstermeksizin; kayıt iptali ve ücret iadesi talep edebilir. Bu durumda öğrenciye tam ücret iadesi yapılır.

​2.8. Kayıt yaptırdıktan 30 gün içerisinde; öğrencinin ilgili kampüs tarafından atandığı grup eğitimlere başlarsa; belirtilen bu süre her hâlükârda, eğitim başlama tarihinden itibaren 1(bir) haftayı geçemez. Bu sürede alınan dersler için bir ücret düşümü yapılmaz. Alınan dersler ve kitap ücretlendirmesi yapılır ve cayma bedeli (%10) yansıtılır.

2.9. Bu haktan sadece gerçek kişiler yararlanabilir; tüzel kişi müşteriler yararlanamaz.

2.10. İade garantisi hususunda oluşabilecek uyuşmazlık hallerinde; MEB mevzuatının ilgili hükümleri uygulanır.

 

​3. GENEL ŞARTLAR

 

​​3.1. Web sitemiz ve kampüslerimizin genel alanlarında belirtilen kurallar ve şartlar geçerlidir.

3.2. TAD YDK, dilediği zaman kullanılan yayınları değiştirmek hakkını saklı tutar.

3.3. Aksi belirtilmedikçe; bir ders saati 45 dk. ’dir.

3.4. TAD YDK ve (varsa) belirtilen kampüs, kayıt yapılan program için grup oluşturup oluşturmamakta serbesttir; grup oluşturulmadığı taktirde sadece ödenen ücret iade edilecektir. Bu durumda ne nam altında olursa olsun; başka hiçbir ödeme yapılmayacaktır.

​3.5. Herhangi bir nedenden dolayı ders işlenememesi durumunda; telafi dersinin gün ve saati ilgili kampüs tarafından belirlenir.

3.6. Kayıt yapılan grubun belirlenmiş ders gün ve saatlerinin olağanüstü nedenlerden tatil edilmesi durumunda, işlenemeyen dersler işlenmiş olarak sayılacaktır.

3.7. TAD YDK ve (varsa) belirtilen kampüsü dilediği zaman kampanyaları durdurma, iptal etme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

3.8. Kampanyalar insan kaynağı, stoklar ve imkanlar ile sınırlıdır.

3.9. TAD YDK ve ilgili kampüs insan hakları ihlali doğurmadığı sürece, bir neden göstermeksizin, dilediği kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

3.10. Her kampüs; TAD YDK’nin bir franchisee işletmesi olup, ayrı ve bağımsız işletilmektedir. Franchiseeler (Kampüsler) üçüncü kişilere karşı münferiden sorumludur. Her türlü hak ve talepleriniz ile alacak talepleriniz kapsamında; ilgili Franchisee (Kampüs) tüzel kişiliği münferiden sorumludur.

3.11. Her türlü dilek ve şikayetlerinizi ve burada belirtemediğimiz; diğer tüm detaylar için lütfen 0312 361 95 95’i arayarak belirtilen kampüs ile temasa geçiniz.

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSLARI

TAD Yabancı Dil Kursları, bir Türk Amerikan Derneği markasıdır.

Çağrı Merkezi

444 98 98

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter